nazwy cwiczen po angielsku

Jak szybko schudnąć

Ocena użytkowników: 0 / 5
 
jak-szybko-schudnac

Jak w krótkim czasie zrzucić zbędne kilogramy? Nienaganna sylwetka w 30 dni ? Sa na to różne sposoby: diety, suplementy, zestawy ćwiczeń. Dzięki nam dowiesz się jak schudnąć w miesiąc w wybrany przez siebie sposób.

Optymalnym sposobem aby stracić jak największą ilość kilogramów jest połączenie odpowiedniej diety i aktywności fizycznej. Jednak w dzisiejszych czasach gdy mamy bardzo mało czasu ciężko wprowadzić to w życie. Na pomoc przychodzą nam suplementy diety, które zwiększają przemianę energii i pozwalają nam lepiej spalać kalorie.

Głównym celem do jakiego musimy dążyć w odchudzaniu jest to aby obniżyć liczbę spożywanych kalorii, a dietę dobrać w składniki, które przyśpieszają poziom przemiany materii. Najważniejszą rzeczą jest to aby ilość przyjmowanych kalorii była nieznacznie niższa niż ilość spalanych kalorii. Dopóki ten warunek będzie spełniony będziemy chudli i spalali tłuszcz. Oczywiście im różnica większa tym chudnąc będziemy szybciej. W zależności od poziomu naszej aktywności fizycznej tyle powinniśmy przyjmować węglowodanów. Węglowodany są głównym źródłem energii – tak więc im więcej ćwiczymy tym więcej węglowodanów powinniśmy przyjmować. Jednak musimy pamiętać, że jeśli poziom naszej aktywności fizycznej jest niski musimy przyjmować jak najmniejsze ilości węglowodanów aby schudnąć. Węglowodany, które nie zostaną spalone odłożą się w postaci tłuszczu.

Jak schudnąć w miesiąc – podstawowe zasady:

  • Odpowiednia dieta – Dietę musimy dobrać do naszego trybu życia. Tak czy inaczej z diety musimy wykluczyć najbardziej kaloryczne produkty. Chipsy, alkohol, słodycze, napoje gazowane należy ograniczyć do minimum.
  • Aktywność fizyczna – Jakakolwiek forma aktywności fizycznej pomoże nam w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Jeśli nie możesz zmusić się na regularne uprawianie sportu lub ćwiczeń to spraw aby twoje codzienne czynności pomagały zrzucić zbędne kilogramy. Zamiast wyjechać windą idź po schodach. Na zakupy idź pieszo.
  • Suplementy – Jeśli nasz czas na aktywność fizyczną lub przygotowanie dietetycznych dań jest ograniczony, najlepiej wspomóc się tabletkami na odchudzanie. Preparaty ze składnikami n.p. takimi jak jagoda acai przyśpieszają metabolizm i spalanie tłuszczów, dzięki czemu nasze odchudzanie będzie skuteczne.
  • Pij wodę – popularna H2O pomaga spalać tłuszcz, a dodatkowo przyśpiesza przemianę materii.
  • Jedz regularnie i często – spożywaj 5-6 posiłków dziennie w regularnych odstępach czasu.
  • Nie jedz przed snem – Podczas snu poziom przemiany materii drastycznie spada i powoduje odkładanie się tłuszczu.

Zapoznaj się z naszymi materiałami w działach dieta i suplementy oraz trening. Połączenie przynajmniej dwóch z tych czynności spowoduje, że dowiesz się jak schudnąć w miesiąc odpowiednią ilość kilogramów.

Pin It
Zainteresował Cię ten artykuł?

Serwis centrumfitness.eu prezentuje bazę klubów fitness i siłowni z całej Polski. Każdy wpis przed dodaniem jest moderowany, dzięki czemu nasza baza jest aktualna i rzetelna. Podstrona klubu fitness czy siłowni składa się zarówno z danych adresowych, jak również zdjęć, opinii użytkowników, cennika oraz wielu więcej. Jeśli więc szukasz klubu sportowego, fitness, czy siłowni to zapraszamy do przeglądania ich w naszym serwisie, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób znajdziesz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok