nazwy cwiczen po angielsku

Ćwiczenia wspomagające odchudzanie

Ocena użytkowników: 5 / 5
 
cwiczenia-wspomagajace-odchudzanie

Odchudzanie stało się ostatnio bardzo modna czynnością. Staje się tak dlatego, iż nasze społeczeństwo prowadzi w coraz większym stopniu siedzący tryb życia, stroniąc od wszelkich aktywności na świeżym powietrzu i po prostu tyje. Pierwszą rzeczą jaką robimy kiedy chcemy zrzucić zbędne kilogramy jest przejście na jedną wybranych przez as diet. Sama dieta nie będzie dawała nam szybkich i zadowalających efektów jeśli nie zostanie wspomożona właściwym treningiem.

Nie musi się on odbywać na siłowniach, czy świeżym powietrzu, co szczególnie przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych nie jest zbyt zachęcające.

Na rynku istnieje bardzo wiele rodzajów ćwiczeń, nie wszystkie na pewno będą dla nas skuteczne. Warto zatem najpierw zastanowić się, czy te, które wybierzemy nie będą dla nas zbyt inwazyjne i czy damy sobie radę z poziomem ich trudności. Jednymi z prostszych i takich, które możemy wykonywać nawet w naszym domu są ćwiczenia z ciężarkami i skakanką. Nie wymagają drogiego specjalistycznego sprzętu, a wykonywane starannie, sumiennie i regularnie przyniosą efekty w postaci utraty nawet jednego kilograma tygodniowo. Warto wiec o nich pomyśleć, jeśli zdecydujemy się na trening odchudzający.

Kolejnym ćwiczeniem jest wypychanie bioder, które uznaje się za doskonałe ćwiczenie wyszczuplające. Polega ono na położeniu się na plecach i ułożeniu rąk wzdłuż ciała. Nogi uginamy natomiast w kolanach i unosimy biodra. Wypychamy je jeszcze bardziej i dodatkowo unosimy wyprostowaną nogę. Powtarzamy to dziesięć razy i zmieniamy nogę.

Pin It
Zainteresował Cię ten artykuł?

Serwis centrumfitness.eu prezentuje bazę klubów fitness i siłowni z całej Polski. Każdy wpis przed dodaniem jest moderowany, dzięki czemu nasza baza jest aktualna i rzetelna. Podstrona klubu fitness czy siłowni składa się zarówno z danych adresowych, jak również zdjęć, opinii użytkowników, cennika oraz wielu więcej. Jeśli więc szukasz klubu sportowego, fitness, czy siłowni to zapraszamy do przeglądania ich w naszym serwisie, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób znajdziesz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok