nazwy cwiczen po angielsku

Masaż i inne skuteczne sposoby na cellulit

Ocena użytkowników: 5 / 5
 
skuteczne sposoby na cellulit

Piękny wygląd to nie tylko duży atut każdej kobiety, ale też o wiele lepsze samopoczucie i pewność siebie, dlatego problemy takie, jak pojawiający się cellulit potrafią spędzać sen z powiek. Dzięki rozwojowi kosmetologii, systematycznie prowadzonym badaniom i poszukiwaniu nowych substancji aktywnych dziś można powiedzieć, że istnieje wiele sposobów na usuwanie cellulitu.

Z drugiej strony pomarańczowa skórka występuje też znacznie częściej, co zapewne wynika ze specyfiki życia, większego stresu prowadzącego do hormonalnych zaburzeń oraz jedzenia niezdrowej przetworzonej żywności. Do najczęściej stosowanych sposobów na cellulit można zaliczyć:

  • Aktywność sportową, a zwłaszcza zajęcia na basenie.
  • Odpowiednio zbilansowaną niskokaloryczną dietę.
  • Preparaty kosmetyczne przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej i poprawiające kondycję skóry.
  • Profesjonalne zabiegi kosmetyczne: krioterapię, drenaż limfatyczny, masaże.
  • Masażery na cellulit, bieliznę modelującą.
  • Domowe sposoby, jak naprzemienne kąpiele, peelingi, masaże, maseczki.

Proponowane metody można łączyć zwłaszcza z dietą i aktywnością, która powinna być niezbędnym warunkiem programu zwalczania pomarańczowej skórki.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą Salonu Urody w Krakowie.

 

Pin It
Zainteresował Cię ten artykuł?

Serwis centrumfitness.eu prezentuje bazę klubów fitness i siłowni z całej Polski. Każdy wpis przed dodaniem jest moderowany, dzięki czemu nasza baza jest aktualna i rzetelna. Podstrona klubu fitness czy siłowni składa się zarówno z danych adresowych, jak również zdjęć, opinii użytkowników, cennika oraz wielu więcej. Jeśli więc szukasz klubu sportowego, fitness, czy siłowni to zapraszamy do przeglądania ich w naszym serwisie, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób znajdziesz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok