nazwy cwiczen po angielsku

Kosmetyki antycellulitowe

Ocena użytkowników: 5 / 5
 
kosmetyki-antycellulitowe

Kosmetologia w ostatnich latach poczyniła spore osiągnięcia zaprzęgając do pracy różne naturalne składniki w postaci wyciągów i ekstraktów roślinnych, minerałów i substancji biologicznie czynnych, które mają zbawienny wpływ na skórę. Na długiej liście preparatów różnego rodzaju znalazły się między innymi kosmetyki na cellulit. Z uwagi na charakter zmian, jakie powstają w tkance podskórnej preparaty wykazują działanie głównie w obszarze poprawiania kondycji skóry oraz przyspieszania metabolizmu. Specjalny żel czy dobry krem na cellulit pozwala na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej przez rozgrzewanie jej i zwiększanie potencjału energetycznego.

Kosmetyki antycellulitowe oparte są na składnikach przetestowanych również w sporcie, gdzie przyspieszanie metabolizmu i doskonała kondycja skóry jest bardzo ważna podczas budowania masy mięśniowej. Główną rolę w preparatach odgrywają:

  • L-karnityna, znana, jako doskonały spalacz tłuszczu i substancja przyspieszająca metabolizm białek i tłuszczy.
  • Guarana, roślina niezwykle doceniana w ostatnich latach z uwagi na zdolności do pobudzania metabolizmu, odżywiania i nawilżania tkanek.
  • Lecytyna, bardziej znana z poprawiania pracy mózgu, ale również wspomagająca spalanie tkanki tłuszczowej i korzystnie działająca na strukturę skóry.
  • Kofeina, działa rozgrzewająco, przyspiesza cyrkulację krwi i wydatek energetyczny tkanek, wpływając pośrednio na metabolizm tłuszczy.

Na długiej liście składników znalazło się też wiele minerałów, antyoksydanty, czyli witaminy C i E, zielona herbata, miłorząb chiński i kilka innych cennych roślin.

Sprawdź Krakowski salon kosmetyczny oferujący zabiegi i masaże modelujące sylwetkę, antycellulitowe oraz wyszczuplające.

Pin It
Zainteresował Cię ten artykuł?

Serwis centrumfitness.eu prezentuje bazę klubów fitness i siłowni z całej Polski. Każdy wpis przed dodaniem jest moderowany, dzięki czemu nasza baza jest aktualna i rzetelna. Podstrona klubu fitness czy siłowni składa się zarówno z danych adresowych, jak również zdjęć, opinii użytkowników, cennika oraz wielu więcej. Jeśli więc szukasz klubu sportowego, fitness, czy siłowni to zapraszamy do przeglądania ich w naszym serwisie, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób znajdziesz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok