nazwy cwiczen po angielsku

Poznajcie KFD- Premium X-BULK 980g

Ocena użytkowników: 5 / 5
 

Nowość w ofercie sklepu KFD!

Poznajcie KFD- Premium X-BULK 980g

Początek grudnia przyniósł kolejną nowość w ofercie firmy KFD, który powiększył swój asortyment o nowy produkt, KFD- Premium X-BULK. Autorski produkt od firmy KFD, tym razem zaskakuje mieszanką dwóch najpopularniejszych oraz najbardziej wartościowych białek serwatkowych!

KFD- Premium X-BULK 980g to produkt, zwłaszcza dedykowany kulturystom. W jego skład wchodzą takie białka, jak WPC 80 i WPI 90 oraz mieszanka węglowodanów w stosunku 1:1, Waxy Maize oraz Maltodekstryny. Proporcje poszczególnych składników są rozbite w 100 proc. na 4 źródła, białek i węglowodanów:

  • WPC 80 - ok 45,5 %,
  • WPI 90 - ok 10%,
  • Maltodekstryna - ok 22,5%,
  • Waxy Maize - ok 22% .

Produkt ten charakteryzuje się przede wszystkim wysoką biodostępnością, zawiera dużą ilość aminokwasów rozgałęzionych oraz jest idealnym źródłem pełnowartościowego białka i węglowodanów.

KFD- Premium X-BULK doskonale wspomaga proces budowania masy mięśniowej, przyśpieszając jej wzrost. Jak każdy produkt KFD, jest wolny od bezużytecznych wypełniaczy czy domieszek białek roślinnych. Nie zawiera także sztucznych barwników czy zagęstników.

Produkt KFD- Premium X-BULK jest już dostępny na sklepie KFD, do wyboru w wersjach różno-smakowych w promocyjnej odsłonie cenowej!

Sprawdź i zamów:http://sklep.kfd.pl/kfd-premium-bulk-wpc-wpi-waxy-maize-maltodekstryna-980-p-4589.html#ixzz3LbSMvfHg

Pin It
Zainteresował Cię ten artykuł?
hormon wzrostu

Serwis centrumfitness.eu prezentuje bazę klubów fitness i siłowni z całej Polski. Każdy wpis przed dodaniem jest moderowany, dzięki czemu nasza baza jest aktualna i rzetelna. Podstrona klubu fitness czy siłowni składa się zarówno z danych adresowych, jak również zdjęć, opinii użytkowników, cennika oraz wielu więcej. Jeśli więc szukasz klubu sportowego, fitness, czy siłowni to zapraszamy do przeglądania ich w naszym serwisie, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób znajdziesz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok