nazwy cwiczen po angielsku
opublikuj swoj tekst
Ocena użytkowników: 5 / 5
 
skuteczne sposoby na cellulit

Piękny wygląd to nie tylko duży atut każdej kobiety, ale też o wiele lepsze samopoczucie i pewność siebie, dlatego problemy takie, jak pojawiający się cellulit potrafią spędzać sen z powiek. Dzięki rozwojowi kosmetologii, systematycznie prowadzonym badaniom i poszukiwaniu nowych substancji aktywnych dziś można powiedzieć, że istnieje wiele sposobów na usuwanie cellulitu.

Z drugiej strony pomarańczowa skórka występuje też znacznie częściej, co zapewne wynika ze specyfiki życia, większego stresu prowadzącego do hormonalnych zaburzeń oraz jedzenia niezdrowej przetworzonej żywności. Do najczęściej stosowanych sposobów na cellulit można zaliczyć:

  • Aktywność sportową, a zwłaszcza zajęcia na basenie.
  • Odpowiednio zbilansowaną niskokaloryczną dietę.
  • Preparaty kosmetyczne przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej i poprawiające kondycję skóry.
  • Profesjonalne zabiegi kosmetyczne: krioterapię, drenaż limfatyczny, masaże.
  • Masażery na cellulit, bieliznę modelującą.
  • Domowe sposoby, jak naprzemienne kąpiele, peelingi, masaże, maseczki.

Proponowane metody można łączyć zwłaszcza z dietą i aktywnością, która powinna być niezbędnym warunkiem programu zwalczania pomarańczowej skórki.

Serwis centrumfitness.eu - Zadbaj o swoją kondycję i ciesz się piękną sylwetką

Na stronie znajdziesz plany treningowe oraz zasady odżywiania, które pomogą Ci osiągnąć cel - muskularną sylwetkę, plażową figurę lub zrzuć zbędne kilogramy.
Programy treningowe przeznaczone dla wszystkich niezależnie od tego czy są zawodowcami, trenują dla zdrowia czy po prostu hobbystycznie.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności