Ocena użytkowników: 0 / 5
 
KFD, zaawansowany booster testosteronu

Marka KFD to nie tylko społeczność z 16-letnim stażem, to także sprawdzone o wysokiej jakości produkty i preparaty dla sportowców. Niewątpliwie i tym razem producent wziął pod uwagę sugestię użytkowników forum KFD, a także klientów sklepu KFD, poszerzając asortyment produktów marki KFD o T-BOOSTER.

T-BOOSTER jest suplementem skierowanym do męskiej części, który zdecydowanie poprawi gospodarkę hormonalną Panów. Produkt bazuje na naturalnych ekstraktach z roślin oraz legalnych składnikach, dostępnych na polskim rynku.

Stosowanie suplementu, gwarantuje:

  • wzrost naturalnego poziomu testosteronu,
  • poprawę samopoczucia i wzrost libido,
  • korzystne działanie na potencję,
  • wspomaganie procesu regeneracji organizmu.

W składzie boostera testosteronu od KFD znajdziemy takie składniki, jak kwas d-asparaginowy (DAA) w maksymalnie dopuszczalnej dawce, ektsrakt z Tribulusa, ekstrakt z żeń-szenia i owoców palmy sabałowej, który z kolei jest odpowiedzialny za blokadę przemiany testosteronu w DHT. W składzie nie zabrakło również takich substancji, jak ekstrakt z kory Muira Puama oraz z ziela Damiana, które są afrodyzjakami i wspomagają pracę układu hormonalnego. Dodatkowo w składzie znajdziemy witaminę E, a także cynk w najlepszej organicznej formie mleczanu.

Produkt ten, to aż 180 kapsułek, o jednym z najsilniejszych i zaawansowanym działaniu tego typu suplementów. Jakość zdecydowanie dominuje nad ceną T-BOOSTERA. Dostępny już on-line w sklepie KFD oraz w stacjonarnych punktach KFD (Warszawa, Białystok, Katowice, Wrocław).