nazwy cwiczen po angielsku
opublikuj swoj tekst
Ocena użytkowników: 0 / 5
 

trening-przyspieszajacy-metabolizmJedną z przyczyn powodujących u ludzi nadwagę jest zbyt wolny metabolizm. Polega on na absorbowaniu przez nasz organizm kalorii w ciągu całego dnia, nieważne czy śpimy, ćwiczymy, czy siedzimy na zajęciach. Wydawałoby się, że nie ma sposobu na to by usprawnić jego działanie i go przyspieszyć, a co za tym idzie móc pozwolić sobie na więcej smacznych przekąsek. Otóż istnieją przeróżne ćwiczenia, które pomogą nam w przyspieszeniu metabolizmu.

W branży nazywa się je ćwiczeniami aerobowymi, czyli cardio. Powodują one pobudzenie naszego organizmu do wzmożonego spalania tłuszczu. Oczywiście spalanie następuje podczas samego wykonywania układów, ale to nie wszystko. Ich efekty mogą się utrzymywać nawet do kilku godzin po naszym treningu. Jest on dość intensywny i wyczerpujący, chociaż wystarczy, ze potrwa zaledwie dwadzieścia minut dziennie. Ważne by był systematyczny i wykonywany z zapałem. Wtedy pierwsze efekty zobaczymy już po upływie pierwszych dwóch tygodni od rozpoczęcia naszej wojny z nadmiernymi kilogramami.

Serwis centrumfitness.eu - Zadbaj o swoją kondycję i ciesz się piękną sylwetką

Na stronie znajdziesz plany treningowe oraz zasady odżywiania, które pomogą Ci osiągnąć cel - muskularną sylwetkę, plażową figurę lub zrzuć zbędne kilogramy.
Programy treningowe przeznaczone dla wszystkich niezależnie od tego czy są zawodowcami, trenują dla zdrowia czy po prostu hobbystycznie.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności