nazwy cwiczen po angielsku

Trening przyspieszający metabolizm

Ocena użytkowników: 0 / 5
 

trening-przyspieszajacy-metabolizmJedną z przyczyn powodujących u ludzi nadwagę jest zbyt wolny metabolizm. Polega on na absorbowaniu przez nasz organizm kalorii w ciągu całego dnia, nieważne czy śpimy, ćwiczymy, czy siedzimy na zajęciach. Wydawałoby się, że nie ma sposobu na to by usprawnić jego działanie i go przyspieszyć, a co za tym idzie móc pozwolić sobie na więcej smacznych przekąsek. Otóż istnieją przeróżne ćwiczenia, które pomogą nam w przyspieszeniu metabolizmu.

W branży nazywa się je ćwiczeniami aerobowymi, czyli cardio. Powodują one pobudzenie naszego organizmu do wzmożonego spalania tłuszczu. Oczywiście spalanie następuje podczas samego wykonywania układów, ale to nie wszystko. Ich efekty mogą się utrzymywać nawet do kilku godzin po naszym treningu. Jest on dość intensywny i wyczerpujący, chociaż wystarczy, ze potrwa zaledwie dwadzieścia minut dziennie. Ważne by był systematyczny i wykonywany z zapałem. Wtedy pierwsze efekty zobaczymy już po upływie pierwszych dwóch tygodni od rozpoczęcia naszej wojny z nadmiernymi kilogramami.

Pin It
Zainteresował Cię ten artykuł?
hormon wzrostu

Serwis centrumfitness.eu prezentuje bazę klubów fitness i siłowni z całej Polski. Każdy wpis przed dodaniem jest moderowany, dzięki czemu nasza baza jest aktualna i rzetelna. Podstrona klubu fitness czy siłowni składa się zarówno z danych adresowych, jak również zdjęć, opinii użytkowników, cennika oraz wielu więcej. Jeśli więc szukasz klubu sportowego, fitness, czy siłowni to zapraszamy do przeglądania ich w naszym serwisie, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób znajdziesz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok