nazwy cwiczen po angielsku
opublikuj swoj tekst
Ocena użytkowników: 0 / 5
 

W Akademii KFD  pojawiły się szkolenia z zakresu dietetyki, które ruszają już z początkiem nowego roku 2016. Pierwsze szkolenie, które jest dostępne w ofercie szkoleniowej, to "DIETA I JEJ ROLA W BUDOWANIU SYLWETKI''

 Szkolenie zostanie poprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę Akademii KFD, którą ostatnio zasilili: Hanna Pudło, dietetyk z wykształcenia i z zawodu, certyfikowany diet-coach oraz szkoleniowiec na międzynarodowych konferencjach z zakresu dietetyki, a także Marcin Dybnicki, kulturysta i trener, znany użytkownikom forum KFD.pl, specjalista od innowaycjnych metod żywieniowych.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat podstawowych zasad odżywiania oraz jego głównych założeń. Dodatkowo zostaną omówione takie zagadnienia, jak efektywna i zdrowa redukcja, dobór diety pod indywidualne potrzeby, świadomy zakup produktów czy profesjonalny wywiad żywieniowy. Szkolenie jest dedykowane dla wszystkich osób, w każdym wieku, studentów AWF, trenerów i instruktorów, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę z zakresu dietetyki i jej roli w budowaniu wymarzonej sylwetki. Po zakończonym szkoleniu kursant otrzymuje certyfikat.

Tylko teraz obowiązuje promocyjna cena szkolenia – jedynie 99 zł!

Data i miejsce szkolenia: 9.01.2016 Wrocław

 

Serwis centrumfitness.eu - Zadbaj o swoją kondycję i ciesz się piękną sylwetką

Na stronie znajdziesz plany treningowe oraz zasady odżywiania, które pomogą Ci osiągnąć cel - muskularną sylwetkę, plażową figurę lub zrzuć zbędne kilogramy.
Programy treningowe przeznaczone dla wszystkich niezależnie od tego czy są zawodowcami, trenują dla zdrowia czy po prostu hobbystycznie.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności