nazwy cwiczen po angielsku

DIETA I JEJ ROLA W BUDOWANIU SYLWETKI

Ocena użytkowników: 0 / 5
 

W Akademii KFD  pojawiły się szkolenia z zakresu dietetyki, które ruszają już z początkiem nowego roku 2016. Pierwsze szkolenie, które jest dostępne w ofercie szkoleniowej, to "DIETA I JEJ ROLA W BUDOWANIU SYLWETKI''

 Szkolenie zostanie poprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę Akademii KFD, którą ostatnio zasilili: Hanna Pudło, dietetyk z wykształcenia i z zawodu, certyfikowany diet-coach oraz szkoleniowiec na międzynarodowych konferencjach z zakresu dietetyki, a także Marcin Dybnicki, kulturysta i trener, znany użytkownikom forum KFD.pl, specjalista od innowaycjnych metod żywieniowych.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat podstawowych zasad odżywiania oraz jego głównych założeń. Dodatkowo zostaną omówione takie zagadnienia, jak efektywna i zdrowa redukcja, dobór diety pod indywidualne potrzeby, świadomy zakup produktów czy profesjonalny wywiad żywieniowy. Szkolenie jest dedykowane dla wszystkich osób, w każdym wieku, studentów AWF, trenerów i instruktorów, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę z zakresu dietetyki i jej roli w budowaniu wymarzonej sylwetki. Po zakończonym szkoleniu kursant otrzymuje certyfikat.

Tylko teraz obowiązuje promocyjna cena szkolenia – jedynie 99 zł!

Data i miejsce szkolenia: 9.01.2016 Wrocław

Zapisy są już dostepne na stronie: http://akademia.kfd.pl/szkolenia-i-kursy/szkolenie---dieta-i-jej-rola-w-budowaniu-sylwetki.html

 

Pin It
Zainteresował Cię ten artykuł?
hormon wzrostu

Serwis centrumfitness.eu prezentuje bazę klubów fitness i siłowni z całej Polski. Każdy wpis przed dodaniem jest moderowany, dzięki czemu nasza baza jest aktualna i rzetelna. Podstrona klubu fitness czy siłowni składa się zarówno z danych adresowych, jak również zdjęć, opinii użytkowników, cennika oraz wielu więcej. Jeśli więc szukasz klubu sportowego, fitness, czy siłowni to zapraszamy do przeglądania ich w naszym serwisie, dzięki czemu w łatwy i przyjemny sposób znajdziesz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok