nazwy cwiczen po angielsku
opublikuj swoj tekst
Ocena użytkowników: 0 / 5
 
konkurs-twoja-silka

Firma KFD znana ze swoich preparatów dla sportowców oraz jednego z największego Forum sportowego w kraju, organizuje konkurs pt. Twoja Siłka , w którym to zachęca do pokazania swojego kąta do ćwiczeń w domowym zaciszu.

Marka KFD działa już od 2000 roku, posiada największe forum sportowe w kraju- FORUM KFD (www.kfd.pl), skupiające ponad milion uczestników.

KFD Nutrition oferuje szeroki asortyment preparatów dla sportowców. Wychodząc naprzeciw wymaganiom oraz potrzebom użytkowników, stale poszerzany jest asortyment, który cieszy się coraz większą popularnością. Klienci KFD mają wpływ na rozwój marki, dlatego też w jej ofercie pojawiły się takie produkty, jak białko deserowe, dietetyczna galaretka a nawet specjalne przyprawy do mięs – kurczaka i wieprzowiny. Markę KFD wyróżniają produkty o najwyższej jakości do nabycia w najniższych cenach, o naturalnym składzie bez szkodliwych i niepotrzebnych dodatków, takich jak sztuczne barwniki i zagęstniki, kontrowersyjne słodziki czy konserwanty- dystrybucja ta, obejmuje tylko legalne środki

Aktualnie KFD integruje ze sobą sklep internetowy wraz ze sklepami stacjonarnymi w Warszawie, Katowicach, Białymstoku oraz we Wrocławiu, gdzie klienci mają okazję poznać produkty i porozmawiać ze specjalistami.

Zespół KFD postanowił kolejny raz zachęcić pasjonatów sportu do aktywnego uczestnictwa w ćwiczeniach, tym razem z ciekawością przyglądając się miejscu, gdzie jest to wykonywane.

Celem konkursu Twoja siłka , jest ukazanie rozmaitych sposobów na zaadaptowanie miejsca w domu do ćwiczeń. Ekipa KFD TV będzie emitowała cały przebieg rozgrywki, w którym to uczestnicy będą mogli się pochwalić swoją domową siłownią. Wszystkie pomysły zostaną poddane głosowaniu użytkowników. Zwycięzca wyłoniony w głosowaniu, otrzyma nagrody od KFD oraz firmy Marbo! Odcinek pilotażowy można zobaczyć pod adresem: http://www.kfd.pl/twoja-si%C5%82ka-odc-1-konkurs-299859.html/

Konkurs jest organizowany na terenie województwa Dolnosląskiego, chętnych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń pod adres: twojasilka(malpa)KFD.pl.

Zgłoszenia można wysyłać do końca roku. Informacja powinna zawierać dane kontaktowe (w tym nr tel), adres, kilka fotek oraz krótkie info dlaczego akurat do Was powinna zawitać ekipa KFD TV.  

Serwis centrumfitness.eu - Zadbaj o swoją kondycję i ciesz się piękną sylwetką

Na stronie znajdziesz plany treningowe oraz zasady odżywiania, które pomogą Ci osiągnąć cel - muskularną sylwetkę, plażową figurę lub zrzuć zbędne kilogramy.
Programy treningowe przeznaczone dla wszystkich niezależnie od tego czy są zawodowcami, trenują dla zdrowia czy po prostu hobbystycznie.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności