nazwy cwiczen po angielsku
opublikuj swoj tekst
Ocena użytkowników: 0 / 5
 

Na pewno wielokrotnie zastanawiałaś się jak schudnąć z brzucha i wyglądać pięknie. Jeżeli chodzi o tłuszcz na brzuchu to nie tylko niezbyt ładnie to wygląda, ale również może być niebezpieczne dla zdrowia. Po prostu osoby otyłe są bardziej narażone na wszelkiego rodzaju choroby.

Zrzucenie kilku kilogramów z brzucha nie będzie łatwe, ale jeżeli dowiesz się w jaki sposób postępować oraz do jakich zaleceń się stosować to znacznie szybciej uzyskasz idealną wagę. Jeżeli oczywiście mas w sobie trochę zaparcia.

Przede wszystkim:

1. Postaraj się unikać cukrów oraz tłuszczów nasyconych

Jeżeli idziesz do supermarketu na zakupy to zawsze zwracaj uwagę na zawartość poszczególnych składników odżywczych w produkcie. Porównuj te same produkty różnych firm i wybieraj te, które posiadają mniej cukrów oraz tłuszczy. Dzięki temu zaoszczędzisz swoje zdrowie i łatwiej Ci będzie schudnąć. Unikaj posiłków typu fastfood, najlepiej nie chodź do restauracji i unikaj ciepłych posiłków na stacjach benzynowych. Zawsze możesz przecież przygotowywać posiłki w domu i zabierać je ze sobą: do pracy, w podróż.

Unikaj ciast, słodyczy oraz chipsów. Zminimalizuj ilość cukru. To wszystko powoduje zwiększenie poziomu insuliny we krwi i na dodatek zwiększa apetyt.

Oczywiście nie wszystkie węglowodany są złe. Istnieją również tzw. dobre cukry, które nie powodują skoków insuliny. Po prostu problem większości kobiet otyłych jest spowodowany wybieraniem złych węglowodanów.

Jedz jak najwięcej warzyw bo to właśnie w nich znajduje się najwięcej „dobrych” węglowodanów.

Poszukaj w internecie tabele węglowodanów o najniższym wskaźniku glikemicznym. Białe pieczywo zamień najlepiej na chleb orkiszowy albo pieczywo z pełnego ziarna.

2. Unikaj przekąsek pomiędzy posiłkami

To bardzo istotne. Badania pokazują, że najwięcej tzw. złych węglowodanów, które znajdują się w naszym organizmie pochodzi właśnie z przekąsek, które podjadamy pomiędzy posiłkami. Jeżeli chcesz schudnąć musisz skończyć z tymi zwyczajami i bardziej się kontrolować.

 

Serwis centrumfitness.eu - Zadbaj o swoją kondycję i ciesz się piękną sylwetką

Na stronie znajdziesz plany treningowe oraz zasady odżywiania, które pomogą Ci osiągnąć cel - muskularną sylwetkę, plażową figurę lub zrzuć zbędne kilogramy.
Programy treningowe przeznaczone dla wszystkich niezależnie od tego czy są zawodowcami, trenują dla zdrowia czy po prostu hobbystycznie.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności