nazwy cwiczen po angielsku
opublikuj swoj tekst
Ocena użytkowników: 5 / 5
 
cwiczenia-wspomagajace-odchudzanie

Odchudzanie stało się ostatnio bardzo modna czynnością. Staje się tak dlatego, iż nasze społeczeństwo prowadzi w coraz większym stopniu siedzący tryb życia, stroniąc od wszelkich aktywności na świeżym powietrzu i po prostu tyje. Pierwszą rzeczą jaką robimy kiedy chcemy zrzucić zbędne kilogramy jest przejście na jedną wybranych przez as diet. Sama dieta nie będzie dawała nam szybkich i zadowalających efektów jeśli nie zostanie wspomożona właściwym treningiem.

Nie musi się on odbywać na siłowniach, czy świeżym powietrzu, co szczególnie przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych nie jest zbyt zachęcające.

Na rynku istnieje bardzo wiele rodzajów ćwiczeń, nie wszystkie na pewno będą dla nas skuteczne. Warto zatem najpierw zastanowić się, czy te, które wybierzemy nie będą dla nas zbyt inwazyjne i czy damy sobie radę z poziomem ich trudności. Jednymi z prostszych i takich, które możemy wykonywać nawet w naszym domu są ćwiczenia z ciężarkami i skakanką. Nie wymagają drogiego specjalistycznego sprzętu, a wykonywane starannie, sumiennie i regularnie przyniosą efekty w postaci utraty nawet jednego kilograma tygodniowo. Warto wiec o nich pomyśleć, jeśli zdecydujemy się na trening odchudzający.

Kolejnym ćwiczeniem jest wypychanie bioder, które uznaje się za doskonałe ćwiczenie wyszczuplające. Polega ono na położeniu się na plecach i ułożeniu rąk wzdłuż ciała. Nogi uginamy natomiast w kolanach i unosimy biodra. Wypychamy je jeszcze bardziej i dodatkowo unosimy wyprostowaną nogę. Powtarzamy to dziesięć razy i zmieniamy nogę.

Serwis centrumfitness.eu - Zadbaj o swoją kondycję i ciesz się piękną sylwetką

Na stronie znajdziesz plany treningowe oraz zasady odżywiania, które pomogą Ci osiągnąć cel - muskularną sylwetkę, plażową figurę lub zrzuć zbędne kilogramy.
Programy treningowe przeznaczone dla wszystkich niezależnie od tego czy są zawodowcami, trenują dla zdrowia czy po prostu hobbystycznie.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności