nazwy cwiczen po angielsku
opublikuj swoj tekst
Ocena użytkowników: 5 / 5
 
Wybierz zajęcia z trenerem personalnym

Zadbana i zdrowa sylwetka to cel, do którego dążą wszyscy zwolennicy zdrowego trybu życia. Regularne zwiększanie aktywności fizycznej i wykonywanie treningów, z pewnością w dużej mierze przyczyni się do polepszenia naszej wydajności, ale także zgubienia zbędnych centymetrów w pasie oraz wysmuklenia sylwetki podkreślając jednocześnie budujące się zarysy mięśni.

Aby prawidłowo podejść do sportu, warto wybrać zajęcia z trenerem personalnym. Trener personalny Łódź pomoże dobrać odpowiednie ćwiczenia, oraz częstotliwość aktywności zgodnie z naszymi preferencjami oraz stanem zdrowotnym naszego organizmu.

    • Trener personalny - droga do wymarzonej sylwetki
    • Treningi personalne dopasowane do potrzeb klienta

Trener personalny - droga do wymarzonej sylwetki

Trener personalny łódź, to doskonały wybór wybierając się do placówki fitness łódź. Dzięki licznym szkoleniom i treningom najlepsi trenerzy personalni z wieloletnim doświadczeniem zadbają o dobór najlepszego programu i harmonogramu ćwiczeń oraz wypracują w nas zmianę nawyków żywieniowych, które w znacznym stopniu przyczynią się do polepszenia naszej kondycji oraz ogólnego samopoczucia. 

Trening personalny może być poprzedzony wcześniejszym wywiadem, mającym na celu ustalenie wspólnie celu, do którego będziesz dążyć, wykonując zalecony plan treningowy. Kompleksowe podejście stosowane w siłownia Łódź Górna cechuje ustalanie pełnego zakresu działań przez trenerów personalnych nie tylko podczas wizyty na siłowni, ale także w domu, po opuszczeniu miejsca ćwiczeń. Aby pozbyć się tkanki tłuszczowej, należy przestrzegać wyznaczonych zasad dotyczących trybu życia, spożywanych posiłków oraz regularnych ćwiczeń. 

Treningi personalne dopasowane do potrzeb klienta

Kadra trenerska posiada również doświadczenie z zakresu fizjoterapii, dlatego podczas ustalania planów treningowych dla swoich podopiecznych, pod uwagę za każdym razem będzie brane nasze zdrowie oraz jak najmniejsze obciążenie odcinków kręgosłupa podczas treningów. 

Spotkania z trenerem - fizjoterapeutą będą również doskonałą opcją dla osób, które na co dzień zmagają się z chronicznymi bólami pleców, a przez wykonywanie obowiązków zawodowych, nie mają czasu na regularne ćwiczenia. Siedząca praca, stateczny tryb życia może przyczynić się do zwieszenia wrażliwości okolic szyjnych oraz lędźwiowych. Odpowiednio dobrane treningi, mogą spowodować całkowitą lub częściową eliminację odczuwanego dyskomfortu. Warto pamiętać, że w każdej chwili możemy poprosić o zmianę zestawu ćwiczeń lub korektę, jeżeli czujemy, że dane czynności nie odpowiadają naszym upodobaniom.

Serwis centrumfitness.eu - Zadbaj o swoją kondycję i ciesz się piękną sylwetką

Na stronie znajdziesz plany treningowe oraz zasady odżywiania, które pomogą Ci osiągnąć cel - muskularną sylwetkę, plażową figurę lub zrzuć zbędne kilogramy.
Programy treningowe przeznaczone dla wszystkich niezależnie od tego czy są zawodowcami, trenują dla zdrowia czy po prostu hobbystycznie.

Zgłoś błąd w działaniu strony
lub podziel się z nami uwagami
na temat jej funkcjonalności